Představujeme Vám nově otevřenou 300 m dlouhou dětskou dráhu „Kid Kart“, která umožní vašim ratolestem ojedinělou strhující zábavu a zkušenost ze samostatného řízení motokáry !!!

K tomu je u nás k dispozici šest (6) současně jezdících spolehlivých a velmi bezpečných dětských motokár s motory Subaru EX13. Pro pohodlí a bezpečnost vašich dětí, mají motokáry nastavitelné pedály a posuvné sedadlo.

O naše motokáry se stará tým zkušených a vyškolených techniků. Tito odborníci střeží zdraví a bezpečnost vašich dětí po celou dobu 10 minutové jízdy, spolu s ochrannými doplňky, které jsou zahrnuty v ceně půjčovného. Jsou to například helma se speciálním ochranným límcem, který ochraňuje krční páteř vašeho dítěte.

Pro správný prožitek za volantem našich motokár není důležitý věk dítěte, ale jeho výška !!! A to z důvodu dosáhnutí na oba ovládací pedály, jak plynový tak i brzdový. Proto musí mít vaše dítě minimální výšku 130 cm. Pro pohodlí a bezpečnost vašich dětí doporučujeme sportovní oděv a obuv.
Trať je v provozu každý den od pondělí do neděle od 10-20 hodin a v této době si trať také můžete pronajmout na jednu a více hodin dle vašich individuálních potřeb viz. Dětské Akce. Ceny jednotlivých jízd a pronájmů naleznete v našem ceníku.